home > our collection > ilove to chew
Our I LOVE TO CHEW collection offer more of a chewing challenge... feature fat balsa blocks, pine & barky wood and tougher shreddables all beaks enjoy chewing.
Sort By:
1
apple strudel apple strudel
Price: $45.00
alligator alligator
Price: $35.00
zucchini blossom zucchini blossom
Price: $59.95
jelly donut jelly donut
Price: $60.00
cupcake cupcake
Price: $45.00
chip chip chip chip chip chip
Price: $85.00
mozzarella mozzarella
Price: $65.00
jumbo Eggplant jumbo Eggplant
Price: $120.00
prickly pear prickly pear
Price: $55.00
pumpkin pumpkin
Price: $80.00
toy basket toy basket
Price: $65.00
nelson nelson
Price: $75.00
jalapeno pepper jalapeno pepper
Price: $110.00
eggplant eggplant
Price: $45.00
blooming log blooming log
Price: $80.00
vanilla bean vanilla bean
Price: $80.00
deluxe toy bucket deluxe toy bucket
Price: $100.00
armadillo armadillo
Price: $85.00
corn dog corn dog
Price: $85.00
blooming blueberry blooming blueberry
Price: $135.00
the masseuse the masseuse
Price: $150.00
walnut walnut
Price: $45.00
pink bubblegum pink bubblegum
Price: $89.95
Graham crackers Graham crackers
Price: $65.00
plumeria plumeria
Price: $135.00
pound cake pound cake
Price: $59.95
fuzzy peach fuzzy peach
Price: $80.00
whipped butter whipped butter
Price: $69.95
belly dancer belly dancer
Price: $45.00
yellow squash yellow squash
Price: $185.00
blueberry clippee blueberry clippee
Price: $160.00
pear tart pear tart
Price: $85.00
   
 
1